http://www.mwit.pl/video/rainbow_eye.flv 640 352 Far /home

Marcin Wagner

O sobie

Nazywam się Marcin Wagner. Od początku zajmowałem się usługami związanymi z projektowaniem, tworzeniem oraz wdrożeniem stron www, oraz wszelakich materiałów reklamowych (prezentacje multimedialne, ulotki, plakaty, foldery, banery, itp.). W latach 2005-2011 prowadziłem firmę M-Wit Marcin Wagner. Obecnie pracuję na umowę zlecenie bądź umowę o dzieło.

Działam na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Nieustannie rozwijam wachlarz swoich usług stawiając przed sobą coraz większe wyzwania.

Moim celem jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki innowacyjnym projektom i sprawdzonym rozwiązaniom pomagamy naszym Klientom zdobyć przewagę nad konkurencją. Moją główną dewizą jest:

- Nowoczesność - na bieżąco śledzę rozwój trendów w stylizacji stron oraz w ich projektowaniu
- Funkcjonalność - w czasie projektowania staram się tworzyć przejrzyste struktury, które cechuje intuicyjny system nawigacji co zapewnia internautom odwiedzającym dany serwis na łatwe dotarcie do informacji.
- Indywidualne rozwiązania - tworząc strony zawsze mam na uwadze fakt, że każda firma jest inna i ma swój indywidualny charakter. Za każdym razem staram się trafić w gust Klienta i zaprojektować niepowtarzalną szatę graficzną.

Po co mi strona internetowa?

Strony WWW to podstawowe narzędzie komunikacji internetowej. Mogą one przybierać różne formy, od prostej wizytówki poprzez dynamicznie zarządzany sklep internetowy do rozbudowanego graficznie i użytkowo serwisu internetowego. Jednak profesjonalny serwis www to dopiero pierwszy krok. Sukces komercyjny firmy to również skuteczna reklama, odpowiednio wykreowany wizerunek, cała strategia działań które pozwolą nie tylko przyciągnąć nowych ale również na dłużej zatrzymać już zdobytych klientów.

Tworząc wizerunek Państwa firmy w internecie zwracamy szczególną uwagę aby dobrać odpowiednie narzędzie do osiągnięcia zamierzonych celów. Mając na uwadze koszty i zyski jakie wiążą się z obecnością w sieci proponujemy i realizujemy rozwiązania o odpowiednim stopniu zaawansowania w odniesieniu do wyznaczonych przez klienta planów.

Nie należy zapominać, że reklama taka jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Dzięki zasięgowi strony internetowej, prezentowane usługi będą dostępne na całym świecie. Jest to jednocześnie najtańsza forma promocji własnej marki.

Co otrzymam ?

Gwarantujemy atrakcyjny, estetyczny i oryginalny projekt wykonany wedle życzenia Klienta. Funkcjonalność serwisu pozwoli na bezproblemowe odnajdywanie informacji o produktach i usługach przez Państwa oferowanych. Ukończony projekt będzie stanowić idealną reklamę Państwa firmy w najpowszechniejszym medium jakim jest Internet.

Moim klientom oferuję pełną gamę usług

tworzenie stron internetowych:
- strony z użyciem technologii flash, HTML/PHP, CSS
- systemy zarządzania treścią (CMS)
- sklepy internetowe
identyfikacja wizualna:
- prezentacje multimedialne
- plakaty
- wizytówki
- papier firmowy
- ulotki
reklama:
banery
foldery reklamowe